TELEFONER, 3 st, 1900-tal.

TELEFONER, 3 st, 1900-tal.
3681920. TELEFONER, 3 st, 1900-tal.

Olika telefoner.

Ej funktionstestade, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika telefoner.

Ej funktionstestade, slitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
H27
Antal besök: 161