SÄNGBYRÅAR 1 par, rokokostil, 1900-tal.

36817. SÄNGBYRÅAR 1 par, rokokostil, 1900-tal.

Längd 43, bredd 32, höjd 72 cm.

Slitage, fläckar, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 829