MATSERVIS, "Grön Anna", Rörstrand, design Carl-Harry Stålhane 1964.

368160. MATSERVIS, "Grön Anna", Rörstrand, design Carl-Harry Stålhane 1964.

25 delar.

Bruksslitage samt smärre nagg på pipen.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 delar.

Antal besök: 1 463