MÄSSINGSVAS, pärlemor och lack, Korea, 1900-tal.

368110. MÄSSINGSVAS, pärlemor och lack, Korea, 1900-tal.

Höjd 24 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Smärre slagmärke på fotringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 227