JOSEP SEGRELLES. ”Samitier”.

JOSEP SEGRELLES. ”Samitier”.
3681101. JOSEP SEGRELLES. ”Samitier”.

Litografisk tryckning
Signerad på skylt. På baksidan, numrerad V933/100
32,2x33 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografisk tryckning
32,2x33 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 220