MARIO BEDINI. Hockeyspelare.

MARIO BEDINI. Hockeyspelare.
3681096. MARIO BEDINI. Hockeyspelare.

Litografi
Signerad och numrerad 3/99
Med en torr stämpel från V.Aznar-upplagan, Barcelona
80,5x60 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
Signerad och numrerad 3/99
80,5x60 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 176