FOTPALLAR, 1 par, broderade klädslar, 18/1900-tal.

368103. FOTPALLAR, 1 par, broderade klädslar, 18/1900-tal.

Längd 30, Bredd 28, Höjd 17 cm.
Stomme i trä, svarvade delarna svartmålade.
Brodyr i petit point.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brodyr i petit point.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 461