JAKTGEVÄR, 1800-tal.

JAKTGEVÄR, 1800-tal.
3680789. JAKTGEVÄR, 1800-tal.

Längd 130 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3680789. JAKTGEVÄR, 1800-tal.

Längd 130 cm.

Slitage.

Antal besök: 608