STÄD, miniatyrmodell, gjuten mässing, 1900-tal.

368019. STÄD, miniatyrmodell, gjuten mässing, 1900-tal.

Längd 15 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 509