TVÅ FOTÖLJER, "Elisabeth", Asko 1950-tal.

3680151. TVÅ FOTÖLJER, "Elisabeth", Asko 1950-tal.

Fast stoppad klädsel i beige plysch. Sitthöjd ca 40 cm. Bredd 70 cm, total höjd 73 cm.

Lätt åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 689