CD SPELARE, BOW Technologies, The Wizard, Danmark, 2000-tal.

3680148. CD SPELARE, BOW Technologies, The Wizard, Danmark, 2000-tal.

Mått ca 43.5x37x11 cm. Fjärrkontroll saknas.

Bruksskick, ytsmuts. Fungerade vid enklare test, ej testad med förstärkare. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 719