SOFFA, Ikea "Arild" skinn.

SOFFA, Ikea "Arild" skinn.
3679957. SOFFA, Ikea "Arild" skinn.

Höjd ca 76 cm.
Längd ca 204 cm.
Djup 92 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 76 cm.
Längd ca 204 cm.
Djup 92 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 1 188