HAVSKAJAK, Pouch RZ 85, 2 mans, hopfällbar.

367990. HAVSKAJAK, Pouch RZ 85, 2 mans, hopfällbar.

Längd 550, bredd 85 cm, vikt ca. 30 kg, bärkraft 250 kg.

Mycket gott skick, inga lagningar eller skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 338