KONSTGLAS, skulptur, runor, Göran Wärff, Kosta.

367965. KONSTGLAS, skulptur, runor, Göran Wärff, Kosta.

Höjd 13 cm, ej signerad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm, ej signerad.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 908