STENFIGUR, så kallad Kissi, Sierra Leone.

367934. STENFIGUR, så kallad Kissi, Sierra Leone.

Stenfigur i form av sittande man, höjd ca 15 cm

Proveniens: konstnären Uno Svenssons samling.

Slitage och mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och mindre avslag.

Antal besök: 1 239