SKEPPSUR, Esselte samt SKEPPSBAROMETER, Barigo.

367932. SKEPPSUR, Esselte samt SKEPPSBAROMETER, Barigo.

Diameter 14 cm.

Barometer med slitage och mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 14 cm.

Antal besök: 1 024