SKEPPSLYKTOR, två par, 1900-tal, bl.a G.V. HARNISCH, Köpenhamn.

367922. SKEPPSLYKTOR, två par, 1900-tal, bl.a G.V. HARNISCH, Köpenhamn.

Mässing. Höjd 18 - 33 cm.

Slitage och bucklor. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing. Höjd 18 - 33 cm.

Antal besök: 1 336