Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
MARJE BERGENSTRÅHLE. lila blå, akryl på duk, signerad Marje B och daterad 2910.
367909. MARJE BERGENSTRÅHLE. lila blå, akryl på duk, signerad Marje B och daterad 2910.
40x30 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
40x30 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
713