SUZANNE DUCHAMP. Brooklyn bridge, olja på duk.

3678688. SUZANNE DUCHAMP. Brooklyn bridge, olja på duk.

Mått inkl ram 72x63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått inkl ram 72x63 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 818