GALLERIMATTA, Kelim, 18-1900-tal början, 286 x 81 cm.

367862. GALLERIMATTA, Kelim, 18-1900-tal början, 286 x 81 cm.

Matta kelim , 286 x 81 cm.

Slitage, slitna fransar, hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matta kelim , 286 x 81 cm.

Slitage, slitna fransar, hål.

Antal besök: 1 250