ERIK BERGENSTRÅHLE. "Keltisk saga..." olja på pannå, signerad.

36782. ERIK BERGENSTRÅHLE. "Keltisk saga..." olja på pannå, signerad.

68 x 96 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

68 x 96 cm.

Antal besök: 3 035