Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ERIK BERGENSTRÅHLE. "Keltisk saga..." olja på pannå, signerad.
36782. ERIK BERGENSTRÅHLE. "Keltisk saga..." olja på pannå, signerad.
68 x 96 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
68 x 96 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 663