MATTA, Rölakan. Ingegerd Silow. Ca 163X238 cm.

367787. MATTA, Rölakan. Ingegerd Silow. Ca 163X238 cm.

Bå/grå färger.Signerad IS.

Gott bruksskick, Frans sliten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bå/grå färger.Signerad IS.

Antal besök: 972