VINGLAS 12 st samt ASSIETTER 6 st, röd glasmassa, 1900-tal.

367717. VINGLAS 12 st samt ASSIETTER 6 st, röd glasmassa, 1900-tal.

Vinglas höjd ca 15,5 cm.
Assietter med genombruten dekor, diameter ca 19 cm.

Bruksslitage, mikronagg på fat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinglas höjd ca 15,5 cm.

Antal besök: 711