KERAMIK, 4 delar, Stig Lindberg, Britt-Louise Sandell samt Suzanne Öhlen.

367652. KERAMIK, 4 delar, Stig Lindberg, Britt-Louise Sandell samt Suzanne Öhlen.

1 vas, , Rörsrand, höjd ca 19,5 cm
1 elefant, Britt-Louise Sandell, Gustavsberg, höjd ca 11 cm
2 skottar, Stig Lindberg, längd ca 5,5 cm.

Slitage. Skottar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skottar med nagg.

Antal besök: 1 792