1 vas, , Rörsrand, höjd ca 19,5 cm 1 elefant, Britt-Louise Sandell, Gustavsberg, höjd ca 11 cm 2 skottar, Stig Lindberg, längd ca 5,5 cm.
Slitage. Skottar med nagg.