Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
SIGURD WINGE. Icarus, litografi, signerad och numrerad 168/260.
367609. SIGURD WINGE. Icarus, litografi, signerad och numrerad 168/260.
56 x 37 cm.
Gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
56 x 37 cm.
Gulnad.
Stadsauktion Sundsvall
2 013