SKÅL / DOPFUNT, keramik, Michael Andersen & Son, Danmark. 1900-talets mitt.

367599. SKÅL / DOPFUNT, keramik, Michael Andersen & Son, Danmark. 1900-talets mitt.

Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 964