IKON, TRÄ, 1800-/1900-TAL.

IKON, TRÄ, 1800-/1900-TAL.
3675948. IKON, TRÄ, 1800-/1900-TAL.

Med ängel. Förgyllt motiv. Höjd: ca 57 cm. Bredd: ca 26 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 256