BARSKÅP, 1900-talets första hälft.

367588. BARSKÅP, 1900-talets första hälft.

Dörrpar med hyllinredning bakom. Längd 100, bredd 40, höjd 160 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 2 272