VÄGGLAMPETTER, ett par, förgylld mässing, 1900-tal.

36757. VÄGGLAMPETTER, ett par, förgylld mässing, 1900-tal.

Längd ca 23 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 23 cm.

Slitage.

Antal besök: 574