SKOHORN, silver Allan Adler, USA, vikt 121 gram.

367526. SKOHORN, silver Allan Adler, USA, vikt 121 gram.

Skohorn med undersides märkning L2L4L
Längd 26 cm
Stämplad Allan Adler Sterling
Vikt 121 gram
Allan Adler 1916 - 2003
Proveniens: Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm
Stämplad Allan Adler Sterling
Vikt 121 gram
Allan Adler 1916 - 2003

Bruksskick.

Antal besök: 2 444