SKÅP, allmoge, 1800-talets första hälft.

367494. SKÅP, allmoge, 1800-talets första hälft.

Längd 76.5 cm. Bredd 34.5 cm.Höjd 130 cm.

Underdel senare. Renoverat och kompletterat. Skador/slitage. Färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 585