SWATCH, "Maxi swatch", väggklocka, Schweiz 1987, quartz, plexiglas.

3674530. SWATCH, "Maxi swatch", väggklocka, Schweiz 1987, quartz, plexiglas.

Diameter ca 32 , längd ca 210 cm.

Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 695