BIBLIOTEKSBORD, med 6 lådor i sargen, furu.

36743. BIBLIOTEKSBORD, med 6 lådor i sargen, furu.

Längd 200, bredd 99, höjd 79 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 134