SERVISDELAR, 46 st, flintgods,"S:t Angelo", Gustavsberg.

367401. SERVISDELAR, 46 st, flintgods,"S:t Angelo", Gustavsberg.

2 uppläggningsfat
1 terrin
29 mattallrikar
14 djupa fat
+ 2 underfat samt ett lock till terrin medföljer.

Bruksslitage, fåtal nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 uppläggningsfat
1 terrin
29 mattallrikar
14 djupa fat

Bruksslitage, fåtal nagg.

Antal besök: 2 779