ESKIL SKANS. Landskap, olja på pannå, signerad E Skans.

367363. ESKIL SKANS. Landskap, olja på pannå, signerad E Skans.

38x46 cm.

Eskil Skans (1905–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x46 cm.

Eskil Skans (1905–1989)

Antal besök: 1 144