SALVADOR DALÍ. EFTER. "Madonna from Port Lligat".

3673500. SALVADOR DALÍ. EFTER. "Madonna from Port Lligat".

Brons, höjd 14,5 cm., höjd inkl marmorsockel 24 cm. Stämpelsignerad Dali, numrerad SCAN 3/300.

Salvador Dalí (1904–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Salvador Dalí (1904–1989)

Antal besök: 726