FRACK, 3 delar, After Six, Yfa Fashion, Swedish design. 1900-tal.

367333. FRACK, 3 delar, After Six, Yfa Fashion, Swedish design. 1900-tal.

Byxor, kavaj smat väst. Strl Medium.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 059