HASSELBLAD, kamerahus, 503 CW, 2003.

3673273. HASSELBLAD, kamerahus, 503 CW, 2003.

Kamerahus, serienummer 19SP39952.
Winder, serienummer 432SV1317.
Luppsökare.

Fint bruksskick. Krackelerat hölje på slutare/inuti. Löser ut, både med knapp och winder. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Fotograf Ben GT. Nyberg

Gör en kostnadsfri värdering!

Luppsökare.

Tema

Fotograf Ben GT. Nyberg

Antal besök: 560