STOLAR, 6 st, biedermeier, 1800-tal.

367325. STOLAR, 6 st, biedermeier, 1800-tal.

Stolar klädda i grönrandig textil.

Bruksslitage. Ålderssprickor samt senare lagning på en stol.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 417