SOCKERLÅDA med kniv och sockertång. Tidigt 1900-tal.

367313. SOCKERLÅDA med kniv och sockertång. Tidigt 1900-tal.

Flammig björk.
20x36 cm, djup 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flammig björk.
20x36 cm, djup 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 8 001