STEIFF NALLE BJÖRN Germany. 1920-tal.

367287. STEIFF NALLE BJÖRN Germany. 1920-tal.

Längd ca 45.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 45.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 351