Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Leksaker
STEIFF NALLE BJÖRN Germany. 1920-tal.
367287. STEIFF NALLE BJÖRN Germany. 1920-tal.
Längd ca 45.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 45.
Bruksslitage.
RA Auktionsverket Norrköping
2 750