JORGE DANIELION. ”Caminho, Portugal”.

3672845. JORGE DANIELION. ”Caminho, Portugal”.

Olja på skiva
Signerad, daterad 2003. På baksidan, titeln, signerad och daterad
59x85 cm.

Ram i gjutet och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på skiva
59x85 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C8 Rosellón
Antal besök: 229