TRÄDGÅRDSURNA, på postament, gjutmassa, 19/2000-tal.

36728. TRÄDGÅRDSURNA, på postament, gjutmassa, 19/2000-tal.

Märkt "H.G.C." Total höjd 56 cm.

Slitage, sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickbildning.

Antal besök: 1 221