LJUSKRONA, smide och glas, Bertil Vallien, Boda.

367212. LJUSKRONA, smide och glas, Bertil Vallien, Boda.

6 ljuspunkter.
Diameter 35 cm.

Ålders samt bruksslitage.
1 glaskupa med nagg.
1 glaskupa saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljuspunkter.
Diameter 35 cm.

Ålders samt bruksslitage.
1 glaskupa med nagg.
1 glaskupa saknas.

Antal besök: 1 046