BÄNK, gjutmassa, 19/2000-tal.

BÄNK, gjutmassa, 19/2000-tal.
36720. BÄNK, gjutmassa, 19/2000-tal.

Märk "H.G.C." Längd 115, bredd 39, höjd 44 cm.

Slitage, sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickbildning.

Antal besök: 1 055