MOTOR, 1900-tal, Sealion.

MOTOR, 1900-tal, Sealion.
367182. MOTOR, 1900-tal, Sealion.

Bensinmotor på ställning, 4 cylindrar, 30cc, längd, 25cm, höjd 20cm, bredd 9cm, medföljer byggbeskrivning och ritning The Sealion P.E29, 3 delar medföljer.

Ej funktionstestad, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 500