BARSTOLAR med TRAKTORSITS, 4 st, 2000-tal.

367167. BARSTOLAR med TRAKTORSITS, 4 st, 2000-tal.

Metall, höjd ca. 83 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall, höjd ca. 83 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 12 046