12 knivar längd 24 cm.
12 gafflar längd 21 cm.
12 knivar längd 21,5 cm.
12 gafflar längd 18 cm.
13 skedarn längd 18 cm.
2 smörknivar 15,5 cm.
Såssked längd 17,5 cm.
Korv/skinkkniv längd 21 cm.
Slitage, repor, gravyr på stora knivar och gafflar.
12 knivar längd 24 cm.
12 gafflar längd 21 cm.
12 knivar längd 21,5 cm.
12 gafflar längd 18 cm.
13 skedarn längd 18 cm.
2 smörknivar 15,5 cm.
Såssked längd 17,5 cm.
Korv/skinkkniv längd 21 cm.