PALL, Swopper Classic, Aeris, 2000-tal.

3671610. PALL, Swopper Classic, Aeris, 2000-tal.

Ergonomisk arbetsstol, sits i läder, höjd ca 65cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 235