JUAN DE SARIDAKIS. Ritning för affisch.

3671400. JUAN DE SARIDAKIS. Ritning för affisch.

Akvarell och bläck på papper fäst på kartong
Signerad och signerad med initialer
36x26,5 cm.

Räv. Det har inte granskats utanför ramen. Träram som liknar roten.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

36x26,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 320